Bělení zubů

Revoluční metoda

Metoda Star White bez použití peroxidu.

Všem klientům nabízíme jednorázové bělení zubů bez obsahu peroxidu vodíku, maximálně účinné a přitom šetrné i k citlivým zubním krčkům a dásním. Nemusíte se tedy obávat žádné bolesti či zvýšené citlivosti ošetřovaného chrupu.

 

Okamžitý výsledek - zvýšení bělosti o 3 a více stupňů bez zvýšení citlivosti zubů. Jakým způsobem ho lze dosáhnout a jak dlouho budou výsledky patrné?

 

Ordinační bělení zubů trvá přibližně 30 minut a provádí se neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem Star White. Ten využívá studené modré laserové světlo(cold blue light) o vlnové délce 490 - 530 nanometrů. Během bělení se tak do těla nedostávají infračervené a ultrafialové paprsky. Oči jsou navíc chráněny speciálními brýlemi.

 

Neperoxidový gel je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Jedná se tedy o naprosto bezbolestný zákrok, který lze opakovat tolikrát, kolikrát budete potřebovat. Pijete pravidelně velké množství kávy? Žloutnou vá zuby následkem kouření? Potom se lze objednat na pravidelné bělení díky kterému si zachováte přítažlivý úsměv.

 

Aby vám bílé zuby vydržely opravdu dlouho, tedy klidně i několik měsíců, musíte po provedeném bělení alespoň 48 hodin zabránit zubům ve styku se zdroji zabarvení. Nedoporučuje se dlouhodobého efektu pak dosáhnete, pokud se těmto zdrojům zažloutnutí zubů budete vyhýbat neustále nebo alespoň styk s nimi maximálně omezíte.

 

Okamžitý výsledek - zvýšení bělosti o 3 a více stupňů.

IN-VISAGE Academy

Máte dotaz, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit.

KONTAKT

 

Informace

IN-VISAGE

Opavská 41

79401 Krnov

Po - Pá:

Objednávkový systém

©  IN-VISAGE, všechna práva vyhrazena.