Fotodepilace

Trvalá epilace fotodepilace

Trvalé odstranění nežádoucího ochlupení - tmavých i světlých chloupků se provádí jak na obličeji, tak i na těle bez omezení. Zákrok, kterým se odstraní chloupky na viditelných nebo i intimních partiích, tedy mohou podstoupit jak ženy, tak i muži.

 

Vždy je potřeba vizuální diagnostika chloupků. Vaše osobní návštěva studia a konzultace jsou bezplatné a k ničemu Vás nezavazují. Pokud se tedy například na poslední chvíli rozhodnete trvalou epilaci nepodstoupit rozhodně vám to nebudeme mít za zlé. Podstatné je, abyste před případným zákrokem byli zcela přesvědčeni o tom, že se navždy chcete zbavit nevzhledných chloupků.

 

Nejúčinnější fotodepilace je především v oblasti podpaží a třísel. Viditelně nejlepších výsledků docílíme, pokud jsou chloupky tmavší a kůže je světlá. Po ošetření se mohou objevit světlé a jemné chloupky, které jsou skoro neviditelné.

 

Počet ošetření, která jsou potřeba, závisí na mnoha faktorech, přičemž četnost ošetření je po 4 až 6 týdnech. Po dokončení určeného počtu sezení se již nikdy nebudete muset zlobit s pravidelným holením intimních či jakýchkoliv jiných partií na těle. Trvalá epilace(epilace se rozumí odstranění chloupků včetně kořínků) patří mezi nejúčinnější formy odstranění viditelných chloupků z jakéhokoliv místa na těle.

 

Při ošetření se využívají světelné intenzívní pulzy, které ničí vlasový folikul. Odstraněné chloupky tedy již nemohou dorůstat a vy se tak s nimi nebudete muset už nikdy zlobit.

 

Profesionální kosmetické přístroje

Ošetření jsou provázena pouze špičkovými profesionálními přístroji s patentovou technologií Novaestetyc HSL 100, Alma Lasers SHR.

 

Ošetření provádí vždy důkladně proškolený pracovník, který zajistí naprostou bezpečnost a kvalitu prováděné trvalé epilace. Nemusíte se tedy za žádných okolností obávat o své zdraví. Naši práci se snažíme odvádět vždy co nejlépe, o čemž svědčí množství našich spokojených klientů.

 

Jak to funguje

Ošetření se provádí jak na obličeji, tak i na těle bez omezení(ženy i muži). Postup ošetření se nedá stanovit po telefonu nebo emailu, tam Vám můžeme sdělit pouze všeobecné informace.

IN-VISAGE Academy

Máte dotaz, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit.

KONTAKT

 

Informace

IN-VISAGE

Opavská 41

79401 Krnov

Po - Pá:

Objednávkový systém

©  IN-VISAGE, všechna práva vyhrazena.