Liftron

LIFTRON - mikrojehličková radiofrekvence

Mikrojehličková frakční radiofrekvence Liftron - ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky již po prvním ošetření.

 

Viditelné zjemnění a redukce i hlubokých vrásek.

Stažení pórů, redukce jizev po akné.

Zpevňování ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.

Výborné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle.

Celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu.

Ošetřují se téměř všechny partie těla.

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie(radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.

 

Jak funguje ošetření pleti Liftronem?

Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z jehliček uvolněná přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagénních a elastinových vláken stimuluje jejich vyplnění. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.

 

Tato metoda je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. jehličky pronikají pod kůži(hloubka průniku se nastavuje individuálně dle požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za 1 - 2 hodiny se zarudnutí ztrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření.

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Doporučujeme 1 - 4 ošetření, dle druhu řešeného problému může být i více aplikací. Postup je individuální(konkrétní informace Vám dáme na bezplatné konzultaci) po cca 5 týdnech. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

 

Zbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí.

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence LIftron. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik uneseni, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.

 

Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.

Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvéstrie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit. Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

 

Jak se liší frakční mikrojehličková RF od ostatních typů radiofrekvencí?

Sublativní bipolární rejuvenace(omlazení) je zákrok, jehož energie proniká do hloubky. Intenzita energie a hloubka průniku je úměrná zasažení povrchu pleti. Monopolární radiofrekvence bývá bolestivá, nelze měřit a kontrolovat teplotu v hloubce a může být doprovázena výraznějšími nežádoucími účinky.

 

Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučené 2 - 3 ošetření s odstupem 4 - 6 týdnů, dle intenzity zákroku a reakce pleti.

 

Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě i nadále po dobu následujících 3 - 5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné  - již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.

IN-VISAGE Academy

Máte dotaz, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit.

KONTAKT

 

Informace

IN-VISAGE

Opavská 41

79401 Krnov

Po - Pá:

Objednávkový systém

©  IN-VISAGE, všechna práva vyhrazena.